© 2017 by M.R. Doeve

NIEUWSBRIEF
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon
ADRES

-

-

-

Olive Tree Studies is een organisatie die zich richt op theologische educatie. Meer specifiek proberen wij de volgers van Jesjoea in aanraking te laten komen met de Messiaanse theologie.

OVER ONS

‘Bemoedig elkaar daarom, en bouw de één de ander op...’

 

1 Thessalonicenzen 5:11, Herziene Statenvertaling

 

   Op deze pagina vind u handige links naar organisaties waarmee wij in losse of nauwe vorm samenwerken. Verder vind u ook verwijzingen naar websites die handig zijn bij Bijbelstudie, bij het vinden van informatie over het Messias belijdend jodendom en informatie over het jodendom in bredere zin.

Handige links
ALGEMEEN: OVER ONS
Samenwerkingen

Scholten Uitgeverij: https://scholtenuitgeverij.nl

De uitgever van 'Terug naar de Bron een zoektocht naar wat Jesjoea onderwees'

Jules Isaac Stichting: https://julesisaacstichting.org/

Stichting die zich inzet voor een christelijke theologie die ontdaan van het vervangingsdenken en anti-Judaïsme. Wij onderhouden nauw contact met hen.

 
ALGEMEEN: OVER ONS
Bijbelstudie

debijbel.nl: https://www.debijbel.nl/

Maak een account en raadpleeg verschillende Nederlandse Bijbelvertalingen. Handige zoekfuncties en het vergelijken van vertalingen

Best Commentaries: http://bestcommentaries.com/

Vind in een paar klikken de best beoordeelde Bijbelcommentaren online wanneer je besluit een boek aan te schaffen over een bepaalde thema of Bijbelboek

 
Messiaanse theologie

First Fruits of Zion: http://ffoz.org/

Een Amerikaanse Messiaanse organisatie die breed inzet op het verspreiden van het Messiaanse gedachtegoed.

Netivyah: http://www.netivyah.org/

Een Messiaanse organisatie die tot doel heeft christenen te onderwijzen in de Messiaanse theologie en hiermee bruggen te bouwen tussen het christendom en jodendom

Derek Leman: http://www.derekleman.com/

Derek Leman: een Messiaanse theoloog die zeer toegankelijke literatuur schrijft

Messianic Publications: http://messianicpublications.com

Een nieuws website die artikelen publiceert, boeken beoordeelt en op de hoogte is van de nieuwtjes in de Messiaanse wereld

Kesher Journal: http://www.kesherjournal.com/

Een Messiaans tijdschrijft dat online ook veel publiceert en put uit de inzichten van de Messiaanse theologie en de 'new perspective on Paul'

 
Jodendom

Jewish Virtual Library: http://www.jewishvirtuallibrary.org/

Laagdrempelige informatie over het jodendom

Chabad: http://www.chabad.org/

Een Chassidische organisatie die informatie deelt over het jodendom. Let wel op dat zij een specifieke theologische stroming representeren en dus kan hun leer op punten verschillen van andere stromingen. In grote lijnen en in kern volgen zij wel de halacha die algemeen geaccepteerd is.

Aish: http://www.aish.com

Aish betekent 'vuur' en is een organisatie die Joden op een laagdrempelige manier weer in contact wil laten brengen met hun Joodse roots. Een zeer leerzame website ook voor christenen.

Torah Cafe: http://www.torahcafe.com/

Een organisatie die online lesmateriaal publiceert ten aanzien van de Tora. Er is een schat aan informatie te vinden over hoe Joden nadenken over belangrijke onderwerpen van de Tora en hoe zij bij het vervullen van de geboden invulling kunnen geven aan hun levenswandel. Zeer leerzaam om de wereld van het jodendom en de Joodse wetgeving te duiken

 
ONDERSTEUN ONS:
BID VOOR ONS en WORD DONATEUR